LEDVANCE

LED SVIETIDLÁ OD LEDVANCE
SO ZAMERANÍM NA VAŠE POTREBY
LEDVANCE je silným partnerom, ktorý stojí pri vás a pomáha vám inšpirovať zákazníkov dokonalými riešeniami osvetlenia. Pozorne počúvame inštalačných technikov a profesionálov v oblasti osvetlenia – a neustále pracujeme na zlepšovaní našich produktov a služieb. Chceme nielen splniť, ale prekonať vaše očakávania vo výbere produktov, kvalite svetla a jednoduché, užívateľsky prívetivé inštaláciu.
A to opäť dokazujeme vďaka nášmu prepracovanému a značne rozšírenému portfóliu svietidiel. Vďaka lepšiemu výkonu a účinnosti a množstvu nových produktov teraz tento rad ponúka ešte viac možností pre kancelárie, priemysel, parkovanie, obchody a aplikácie v mestskom prostredí.
Môžete tak svojim zákazníkom predložiť pádne odpovede na súčasné výzvy spojené s každým projektom – udržateľné riešenia osvetlenia, ktoré šetria energiu a zdroje, znižujú náklady na údržbu a predstavujú kombináciu vysokej funkčnosti a kvality osvetlenia.
SPOLOČNE PRE LEPŠIE OSVETLENIE
Spoločnosť LEDVANCE ponúka komplexné portfólio osvetlenia z jediného zdroja, vynikajúci pomer cena/výkon a až päťročnú záruku1 na vybrané produkty. To však zďaleka nie je všetko. Naše služby sú dokonale šité na mieru profesionálnym používateľom. Napríklad naša globálna dodávateľská a predajná sieť znamená, že sme vám vždy po boku, nech ste kdekoľvek. A môžete sa na nás spoľahnúť v rámci všetkých projektov osvetlenia – od úvodnej konzultácie