Green Cell AGM03 AGM batéria 12V 7Ah

Kód: T00046634
€17,32 €14,43 bez DPH
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
10.7.2024

Green Cell AGM03 AGM batéria 12V 7Ah

Detailné informácie

Podrobný popis

Technologie AGM (absorbed glass mat) je technologie, při níž není v článcích mezi elektrodami elektrolyt v tekuté formě, ale je nasáklý v netkané tkanině ze skelných vláken (tzv. separátor, odděluje vzájemně kladné a záporné elektrody). Baterie postavené na této technologii jsou velmi výkonné, mají výborné nabíjecí charakteristiky, to znamená, že při vybití je mnohem snazší a rychlejší je nabít a také jsou velmi dobře odolné proti cyklické zátěži (nabíjení a vybíjení).

Baterie typu AGM jsou absolutně bezúdržbové, odolné proti vytečení elektrolytu a bezpečné.

Ideální pro vyrovnávací a cyklický provoz - baterie se používá mimo jiné v UPS, elektrických hračkách, poplašných systémech, monitorovacích nebo přenosných zařízeních

Bezúdržbový provoz na baterie – životnost až 5 let

Konstrukce úniku elektrolytu – schopnost bezpečně provozovat baterii v jakékoli poloze

Provozní spolehlivost – odolnost proti vibracím, zachování kapacity v širokém teplotním rozsahu

Použití AGM: zabezpečovací systémy- protipožární systémy- havarijní napájecí zdroje UPS- solární systémy- vozíky- hračky, atd.  Kapacita  7Ah  Napětí  12V  Životnost  do 5 let  Typ

Faston 250 (F2)  Vnitřní odpor ≤ 30 mΩ při 25 ° C  Samovybíjení 2% během měsíce při 25 ° C  Kapacita v závislosti na teplotě  40°C 102% |25°C 100% | 0°C 85% | -15°C 65%  Nabíjecí napětí

Cyklický provoz: 14,4-14,7V (-30 mV / ° C) max. 2.1A  Ochrana proti hlubokému vybití  Ano  Ochrana proti přetížení  Ano  Rozměry 151 x 65 x 94(98) mm  Hmotnost 2,0kg

Podrobná technická specifikace baterie

Kompatibilní s:

Zapotek SA1272f003

UTC PM865

Best Power Fortress

Eaton Evolution S

Ever NET 700

Gembird Line-interactive 3000VA

Liebert Up Station

MGE Pulsar Evolution

Mustek PowerMust 2000

APC POWERCELL PERSONAL

APC Smart-UPS 1000

APC Smart-UPS RM

APC Smart-UPS SMART

APC Symmetra LX

Eaton 5130 1250VA

Eaton 5130 1750VA

Eaton 5130 2500VA

Eaton 5130 3000VA

Powerware PW5130 1250VA

Powerware PW5130 1750VA

Powerware PW5130 2500VA

Powerware PW5130 3000VA

Powerware PW9130 2000VA

Powerware PW9130 3000VA

MGE Pulsar ESV

APC 330XT

APC 360SX

APC 600

APC 600R

APC 600RM

APC AP280

APC AP330

APC AP330XT

APC AP360

APC AP360SX

APC AP600

APC AP600RM

APC APC400

APC APC420

APC BE500U

APC BE550

APC BE550G

APC BE700

APC BE700G

APC BH500INET

APC BK250EC

APC BK250EI

APC BK250I

APC BK300MI

APC BK350

APC BK350EI

APC BK400EC

APC BK400EI

APC BK400I

APC BK500

APC BK500EI

APC BK500I

APC BK500MI

APC BK650EI

APC BP280I

APC BP280SI

APC BP420I

APC BP420IPNP

APC BP420SI

APC BR500I

APC BR550GI

APC BX650CI

APC Back-UPS 1200VA

APC Back-UPS 2200

APC Back-UPS 250B

APC Back-UPS 250VA

APC Back-UPS 280

APC Back-UPS 280B

APC Back-UPS 300

APC Back-UPS 500

APC Back-UPS 500M

APC Back-UPS 500MC

APC Back-UPS 500U

APC Back-UPS 500VA

APC Back-UPS 650

APC Back-UPS 650 BX650CI

APC Back-UPS 700UC

APC Back-UPS 900VA

APC Back-UPS AP330

APC Back-UPS AP330XT

APC Back-UPS AP360

APC Back-UPS AP360SX

APC Back-UPS AP600

APC Back-UPS BH500INET

APC Back-UPS BK200

APC Back-UPS BK200C

APC Back-UPS BK250B

APC Back-UPS BK250EI

APC Back-UPS BK250I

APC Back-UPS BK280B

APC Back-UPS BK300

APC Back-UPS BK300C

APC Back-UPS BK300MI

APC Back-UPS BK300X116

APC Back-UPS BK300XII

APC Back-UPS BK300XIII

APC Back-UPS BK350

APC Back-UPS BK350E1

APC Back-UPS BK350EI

APC Back-UPS BK400

APC Back-UPS BK400B

APC Back-UPS BK400EI

APC Back-UPS BK500

APC Back-UPS BK500I

APC Back-UPS BK500M

APC Back-UPS BK500MC

APC Back-UPS BK500MI

APC Back-UPS BP280

APC Back-UPS BP280B

APC Back-UPS BP280C

APC Back-UPS BP280PNP

APC Back-UPS BP280S

APC Back-UPS BP350

APC Back-UPS BP350UC

APC Back-UPS BP420

APC Back-UPS BP420C

APC Back-UPS BP420PNP

APC Back-UPS BP420S

APC Back-UPS BP500

APC Back-UPS BP500CLR

APC Back-UPS BP500LS

APC Back-UPS BP500UC

APC Back-UPS BP600

APC Back-UPS BP700LS

APC Back-UPS BR1000

APC Back-UPS BR1000I

APC Back-UPS BR1500

APC Back-UPS BR1500I

APC Back-UPS BR500I

APC Back-UPS BR550GI

APC Back-UPS BX1000

APC Back-UPS BX1500

APC Back-UPS CS

APC Back-UPS CS BK350

APC Back-UPS CS BK500

APC Back-UPS ES

APC Back-UPS ES 550 BE550G

APC Back-UPS ES 700 BE700

APC Back-UPS ES 700 BE700G

APC Back-UPS ES BE550

APC Back-UPS LS

APC Back-UPS PCPER

APC Back-UPS PCPRO

APC Back-UPS Powerstack

APC Back-UPS Pro

APC Back-UPS Pro w/L5

APC Back-UPS RS

APC Back-UPS SU420NET

APC Back-UPS SUVS420

APC CS350

APC GP1270F2

APC LCR12V6.5

APC MGE Galaxy

APC POWERSHIELD CP15U48D

APC POWERSHIELD CP24U12D

APC POWERSHIELD CP36U52

APC Personal Power

APC Professional Power

APC RackMount 600

APC SC420I

APC SU420INET

APC SUVS420I

APC Smart-UPS 1000R2BX120

APC Smart-UPS 1000VA

APC Smart-UPS 1400RM

APC Smart-UPS 1400RM2U

APC Smart-UPS 1400RM3U

APC Smart-UPS 1400RMNET

APC Smart-UPS 1400VARM2U

APC Smart-UPS 1400VARM3U

APC Smart-UPS 1500

APC Smart-UPS 1500VA

APC Smart-UPS 1500VARM2U

APC Smart-UPS 2200RM3U

APC Smart-UPS 2200RMI3U

APC Smart-UPS 2200RMXL

APC Smart-UPS 2200RMXLNET

APC Smart-UPS 2200RMXLTNET

APC Smart-UPS 2200VA

APC Smart-UPS 2200XL

APC Smart-UPS 2200XLINET

APC Smart-UPS 2200XLNET

APC Smart-UPS 2200XLT

APC Smart-UPS 2200XLTNET

APC Smart-UPS 2500VA

APC Smart-UPS 3000RM3U

APC Smart-UPS 3000RMI3U

APC Smart-UPS 3000RMNET

APC Smart-UPS 3000RMT3U

APC Smart-UPS 3000TNET

APC Smart-UPS 3000VA

APC Smart-UPS 330

APC Smart-UPS 330XT

APC Smart-UPS 360

APC Smart-UPS 360SX

APC Smart-UPS 420

APC Smart-UPS 420NET

APC Smart-UPS 420VA

APC Smart-UPS 450

APC Smart-UPS 450net

APC Smart-UPS 5000RMT5U

APC Smart-UPS 5000RMT5UXFMR

APC Smart-UPS 5000RMTXFMR

APC Smart-UPS 5000RMXLT5U

APC Smart-UPS 5000VA

APC Smart-UPS 600

APC Smart-UPS 600LS

APC Smart-UPS 620NET

APC Smart-UPS 650

APC Smart-UPS 700

APC Smart-UPS 700BX120

APC Smart-UPS 700NET

APC Smart-UPS 700R2BX120

APC Smart-UPS 700RM

APC Smart-UPS 700RM2U

APC Smart-UPS 700RM3U

APC Smart-UPS 700RMNET

APC Smart-UPS 700VA

APC Smart-UPS 700X93

APC Smart-UPS 750

APC Smart-UPS 750VA

APC Smart-UPS DL700RMT5SU

APC Smart-UPS IAXSURT2KIP10

APC Smart-UPS POWERSTACK

APC Smart-UPS SC

APC Smart-UPS SL1400VARM3

APC Smart-UPS SP500DR

APC Smart-UPS SU1000RM2U

APC Smart-UPS SU1400RM

APC Smart-UPS SU1400RM2U

APC Smart-UPS SU1400RMBX120

APC Smart-UPS SU1400RMNET

APC Smart-UPS SU1400RMX176

APC Smart-UPS SU1400RMX93

APC Smart-UPS SU1400RMXLIB3U

APC Smart-UPS SU2200R3X167

APC Smart-UPS SU2200RMXL13U

APC Smart-UPS SU24R2XLBP

APC Smart-UPS SU24RMXLBP2U

APC Smart-UPS SU3000

APC Smart-UPS SU3000RMXL13U

APC Smart-UPS SU420

APC Smart-UPS SU420VS

APC Smart-UPS SU450

APC Smart-UPS SU48R3XLBP

APC Smart-UPS SU48RMXLBP3U

APC Smart-UPS SU5000R5TBX114

APC Smart-UPS SU5000R5TBX135

APC Smart-UPS SU5000R5TBXFMR

APC Smart-UPS SU5000R5XLT

APC Smart-UPS SU5000RMT5U

APC Smart-UPS SU5000RMTXFMR

APC Smart-UPS SU5000T

APC Smart-UPS SU5000TX168

APC Smart-UPS SU5000TXFMR

APC Smart-UPS SU600

APC Smart-UPS SU600LS

APC Smart-UPS SU620NET

APC Smart-UPS SU650

APC Smart-UPS SU700

APC Smart-UPS SU700BX120

APC Smart-UPS SU700NET

APC Smart-UPS SU700RM2U

APC Smart-UPS SU700RMNET

APC Smart-UPS SU700X167

APC Smart-UPS SUA1000RMI2U

APC Smart-UPS SUA1500R2X138

APC Smart-UPS SUO2000XLI

APC Smart-UPS SUOL1000XLI

APC Smart-UPS SURT2000RMXLI

APC Smart-UPS SURT2000XLI

APC Smart-UPS SUVS420

APC Smart-UPS VC1400

APC Smart-UPS VS1400

APC Smart-UPS VT

APC Smart-UPS XL1400VA

APC Smart-UPS XL2200VA

APC Smart-UPS XL3000VA

APC SmartUPS VS420

APC Symmetra PX

APC Symmetra tour

APC UPS Symmetra

APC UPS200

APC UPS300

APC UPS370CI

APC UXBP48M

APC UpStart350

ATandT 515

Belkin F6C120AU

Belkin F6C350

Belkin F6C425

Belkin F6C500USB

Belkin F6C800

Belkin F6H650

Belkin Pro F6C425

Belkin Pro F6C525

Belkin Pro F6C625

Belkin Pro F6C650

Belkin Pro F6C700

Belkin Pro GOLD

Belkin Pro Gold

Belkin Pro Net

Belkin Superior F6H500deUNV

Belkin Superior F6H650deUNV

Belkin Universal F6C100deUNV

Belkin Universal F6C120deUNV

Belkin Universal F6C800deUNV

Best Power 280

Best Power 420

Best Power BEST

Best Power PATRIOT

Best Technologies BTG-0301

Best Technologies BTG-0302

Best Technologies BTG-0303

Best Technologies Fortress

Best Technologies LCR12V6.5BP1

Best Technologies LI660

Best Technologies LI660VA

Best Technologies MD1.5KVA

Best Technologies MD2KVA

Best Technologies PATRIOT

Best Technologies SPS450

Best Technologies SPS450VA

Clary 1000 On

Clary 1800VA

Clary UPS1-1.5K

Clary UPS11251GR

Clary UPS1125K1G

Clary UPS1125K1GSBS

Clary UPS1125K1GSBSR

Clary UPS115K1GR

Clary UPS115K1GSBS

Clary UPS115K1GSBSR

Clary UPS11K1G

Clary UPS11K1GR

Clary UPS11K1GSBSR

Clary UPS1400VA1GSL

Clary UPS1800VA1G

Clary UPS1800VA1GR

Clary UPS1800VA1GSBS

Clary UPS1800VA1GSBSR

Clary UPS23K1GSBSR

Clary UPS800VA1GSBS

Clary l800VA

Cyberpower 500SL

Cyberpower 525SL

Cyberpower 650SL

Cyberpower BH1500

Cyberpower BP BP48V45ART2U

Cyberpower BP BP48V75ART2U

Cyberpower CP CP1000AVRLCD

Cyberpower CP CP1200AVR

Cyberpower CP CP1200D

Cyberpower CP CP1285AVRLCD

Cyberpower CP CP1350AVRLCD

Cyberpower CP CP1500AVRLCD

Cyberpower CP CP1500AVRT

Cyberpower CP CP525SL

Cyberpower CP CP550SL

Cyberpower CP CP585LCD

Cyberpower CP CP600LCD

Cyberpower CP CP685AVR

Cyberpower CP CP685AVRLCD

Cyberpower CP CP800AVR

Cyberpower CP CP825AVRLCD

Cyberpower CP CP825LCD

Cyberpower CP CP850AVRLCD

Cyberpower CP CP900AVR

Cyberpower CPS CPS1000AVR

Cyberpower CPS CPS1100AVR

Cyberpower CPS CPS1250

Cyberpower CPS CPS1500AVRHO

Cyberpower CPS CPS500SL

Cyberpower CPS CPS525SL

Cyberpower CPS CPS550SL

Cyberpower CPS CPS575SL

Cyberpower CPS CPS585AVR

Cyberpower CPS CPS625AVR

Cyberpower CPS CPS650SL

Cyberpower CPS CPS650VA

Cyberpower CPS CPS700AVR

Cyberpower CPS CPS720VA

Cyberpower CPS CPS725SL

Cyberpower CPS CPS825AVR

Cyberpower CPS1250AVR

Cyberpower CPS500SL

Cyberpower CPS575SL

Cyberpower CPS585AVR

Cyberpower CPS625AVR

Cyberpower CPS650SL

Cyberpower CPS700AVR

Cyberpower CPS900AVR

Cyberpower CS CS24U12V

Cyberpower DX600E

Cyberpower DX800E

Cyberpower OFFICE POWER

Cyberpower OL OL1500RMXL2U

Cyberpower OP OP1250

Cyberpower OP OP1500

Cyberpower OP OP650

Cyberpower OP OP850

Cyberpower OR OR1500LCDRM2U

Cyberpower OR OR1500LCDRTXL2U

Cyberpower OR OR2200

Cyberpower OR OR2200LCDRM2U

Cyberpower OR OR2200LCDRTXL2U

Cyberpower OR OR700LCDRM1U

Cyberpower PP PP1500SWT4

Cyberpower PP PP2200SW

Cyberpower PP PP800SW

Cyberpower PR PR1000LCDRT2U

Cyberpower PR PR1000LCDRTXL2U

Cyberpower PR PR1000LCDRTXL2Ua

Cyberpower PR PR1500LCDRT2U

Cyberpower PR PR1500LCDRTXL2U

Cyberpower PR PR1500SWRM2U

Cyberpower PR PR2200LCDRT2U

Cyberpower PR PR2200LCDRTXL2U

Cyberpower PR PR2200SWRM2U

Cyberpower PR PR3000LCDRT2U

Cyberpower PR PR3000LCDRTXL2U

Cyberpower PR PR3000SWRM2U

Cyberpower UP UP1200

Cyberpower UP UP625

Cyberpower UP UP825

DELL 1000R HV

DELL 1000T EBM

DELL 1000W

DELL 1000w Rack

DELL 1000w Tower

DELL 10KW EBM

DELL 10KWOLHVB

DELL 10kW

DELL 10kWR EBM

DELL 1920R EBM

DELL 1920R LV

DELL 1920T HV

DELL 1920W

DELL 1920w Rack

DELL 1920w Tower

DELL 2.700W

DELL 2700R EBM

DELL 2700w Rack

DELL 3.750W

DELL 3750R EBM

DELL 3750w

DELL 3750w Online

DELL 4.200W

DELL 4200R EBM

DELL 4200w

DELL 4200w Online

DELL 500T HV

DELL 500W

DELL 500w Tower

DELL 5600R EBM

DELL 5600R OLHV

DELL 5600W

DELL DL5000RMI5U

DELL DL700I

DELL DLA1500RMI2U

DELL H914N

DELL H928N

DELL H952N

DELL H967N

DELL J715N

DELL J718N

DELL J727N

DELL J728N

DELL J731N

DELL J735N

DELL J739N

DELL K789N

DELL K805N

DELL K806N

DELL K811N

DELL K812N Line

DELL K812N Online

Data General C4-775A

Data General L600

Data Shield ST

Data Shield T2200

Deltec PRA600

Deltech PRA 400

Deltech PRB220

Deltech PRB300

Deltech PRM450

Deltech RS

EFI LANGUARD 500

EFI LANGUARD 600

EFI LANGUARD 675

EPD Grizzly 300VRS

EPD Grizzly 500

EPD Grizzly VRS500

Easy Options 400VA

Eaton 3105

Eaton 3S 700VA

Eaton 5110 1000VA

Eaton 5110 1500VA

Eaton 5110 700VA

Eaton 5115 1000VA

Eaton 5115 1400VA

Eaton 5115 500VA

Eaton 5115 750VA

Eaton 5125 1000VA

Eaton 5125 1500VA

Eaton 5125 2200VA

Eaton 5125 6000VA

Eaton 5130 BAT

Eaton 5P 1150i

Eaton 5P 1550i

Eaton 5P 650i

Eaton 5P 850i

Eaton 5PX 1500i

Eaton 5PX 2200i

Eaton 5PX 3000i

Eaton 5S 1000i

Eaton 5S 1500i

Eaton 5S 700i

Eaton 5S1000i

Eaton 5S1500i

Eaton 5S700i

Eaton 5SC 1500G

Eaton 5SC 500G

Eaton 5SC 750G

Eaton 9120

Eaton 9130 1000VA

Eaton 9130 1500VA

Eaton 9130 2000VA

Eaton 9130 3000VA

Eaton 9130 5000VA

Eaton 9130 6000VA

Eaton 9130 Rack

Eaton BladeUPS Batt

Eaton ELP1200DIN

Eaton ELP1200IEC

Eaton ELP1600DIN

Eaton ELP1600IEC

Eaton ELP650DIN

Eaton ELP650IEC

Eaton ELP850DIN

Eaton ELP850IEC

Eaton EX 1000

Eaton EX 1000VA

Eaton EX 1500

Eaton EX 1500VA

Eaton EX 2200VA

Eaton EX 3000VA

Eaton EX 700VA

Eaton EX BAT

Eaton EX RT

Eaton Ellipse ASR

Eaton Ellipse ECO

Eaton Ellipse Max

Eaton Ellipse Pro

Eaton Evolution 1150VA

Eaton Evolution 1550

Eaton Evolution 650

Eaton Evolution 850

Eaton Evolution Kombi

Eaton Protection Station

Emerson 200

Emerson AU-750

Ever DUO II

Ever ECO 500

Ever ECO 700

Ever ECO Pro

Ever NET 1000

Ever NET 2200

Ever NET 500

Ever Net 1400

Ever POWERLINE 10-11

Ever POWERLINE 6-11

Ever POWERLINE RT

Ever SINLINE 3000

Ever SPECLINE 700

Ever Sinline 1200

Ever Sinline 3000

Fenex FX2002

Fenton M1000

Fenton M2000

Fenton M3000

Fenton PS60

Fenton Power On

Fenton Power Pal

Fenton Power Pure

Fideltronik Ares 1000

Fideltronik Ares 1600

Fideltronik Ares 3000

Fideltronik Ares 350

Fideltronik Ares 500

Fideltronik Ares 700

Fideltronik Ares Cool

Fideltronik Ares LT1

Fideltronik Ares LT2

Fideltronik Ares LT3

Fideltronik F650 Pro

Fideltronik Lupus 1000

Fideltronik Lupus 1500

Fideltronik Lupus 1600

Fideltronik Lupus 500

Fideltronik Lupus 700

Fideltronik Lupus KI

Fideltronik Lupus KI1000

Fideltronik Lupus KI2000

Fideltronik Lupus KI3000

Fideltronik Lupus KR1000

Fideltronik Lupus KR1000-J

Fideltronik Lupus KR2000

Fideltronik Lupus KR2000-J

Fideltronik Lupus KR3000

Fideltronik Lupus KR3000-J

Fideltronik Lupus KR3110s

Fideltronik Lupus KR6000

Fideltronik MB4814

Fideltronik MB4814RACK

Fideltronik MB4821

Fideltronik Viper 1200

Fideltronik Viper 500

Fideltronik Viper 700

General Power GPS5006

HP APC2IA

HP APC3IA

HP Compaq R1500

HP Compaq UP6003-2

HP PowerWise 1000

HP PowerWise 1250

HP PowerWise 2100

HP PowerWise L900

HP Powerwise L600

HP R1500XR

Intellipower IQ 1100RM

Jablotron JA

Leadman UPS 300

Leadman UPS 500

Liebert GXT2

MGE ES8

MGE ESV11

MGE ESV13

MGE ESV14

MGE ESV8

MGE EXRT 11000

MGE EXRT 5000

MGE EXRT 7000

MGE EXRT EXB

MGE Ellipse 1000

MGE Ellipse 1500

MGE Ellipse ASR

MGE Ellipse Max

MGE Ellipse Premium

MGE Ellipse USBS

MGE Evolution 1100

MGE Evolution 1150

MGE Evolution 1500

MGE Evolution 1550

MGE Evolution 2000

MGE Evolution 2200

MGE Evolution 3000

MGE Evolution 650

MGE Evolution 800

MGE Evolution 850

MGE Evolution S

MGE Galaxy 3500

MGE Protection Center

MGE Pulsar 1000

MGE Pulsar 1500

MGE Pulsar 700

MGE Pulsar EL

MGE Pulsar EL7

MGE Pulsar ES

MGE Pulsar ESV11

MGE Pulsar ESV14

MGE Pulsar EX

MGE Pulsar EXB

MGE Pulsar EXtreme

MGE Pulsar Extreme

MGE Pulsar M

MGE Pulsar PSX

Mean Well DRC-60A

Merich 350

Merich 400

Merich 450C

Merich 850C

Merich M1200

Merich UPS400

Mustek PowerMust 745(B)

Mustek PowerMust 800

Mustek PowerMust 848

Mustek PowerMust 848EG

NCR UPS 4071-0600

ORVALDI 1052F

ORVALDI 1062F

ORVALDI BL600

ORVALDI JP

ORVALDI JPXL

Oneac 436

Oneac ON1300

Oneac ON2000

Oneac ON400XR

Oneac ON600

Oneac ONe200

Oneac ONe200X

Oneac ONe300

Oneac ONe300X

Oneac ONe400D

Oneac ONm300

Oneac ONm600X

Oneac Series E

Oneac UP

Opti 1300

Opti 1BP107

Opti 1BP207

Opti 1BP407

Opti 1BP607

Opti 2000

Opti 280 ES

Opti 280E

Opti 350059

Opti 350VS

Opti 400XR

Opti 420E

Opti 500VS

Opti 600

Opti 800PS

Opti 900

Opti BT

Opti BT2PAC

Opti BT4PAC

Opti ON1300

Opti ON1300XRA

Opti ON2000

Opti ON2000XRA

Opti ON400XR

Opti ON400XRA

Opti ON600

Opti ON600XRA

Opti ON900

Opti ON900XRA

Opti ON910

Opti ONEBP107

Opti ONEBP207

Opti ONEBP407

Opti ONEBP607

Opti UP1103

PCM Powercom KIN-1000AP

PCM Powercom KIN-625AP

Pakiet APC RBC109

Pakiet APC RBC110

Pakiet APC RBC113

Pakiet APC RBC115

Pakiet APC RBC116

Pakiet APC RBC12

Pakiet APC RBC123

Pakiet APC RBC124

Pakiet APC RBC124HR

Pakiet APC RBC12J

Pakiet APC RBC132

Pakiet APC RBC133

Pakiet APC RBC17

Pakiet APC RBC2

Pakiet APC RBC22

Pakiet APC RBC23

Pakiet APC RBC24

Pakiet APC RBC24J

Pakiet APC RBC25

Pakiet APC RBC26

Pakiet APC RBC27

Pakiet APC RBC31

Pakiet APC RBC32

Pakiet APC RBC33

Pakiet APC RBC37

Pakiet APC RBC38

Pakiet APC RBC40

Pakiet APC RBC48

Pakiet APC RBC49

Pakiet APC RBC5

Pakiet APC RBC51

Pakiet APC RBC53

Pakiet APC RBC54

Pakiet APC RBC59

Pakiet APC RBC60

Pakiet APC RBC62

Pakiet APC RBC63

Pakiet APC RBC8

Pakiet APC RBC9

Pakiet APC SYBT3

Pakiet APC SYBT4

Pakiet APC SYBT5

Pakiet APC SYBTU1

Pakiet APC SYBTU1-PLP

Pakiet APC SYMMETRA

Pakiet APC TBC101

Pakiet APC TBC102

Pakiet APC TBC27

Pakiet APC TBC3

Pakiet APC TBC30

Pakiet APC TBC31

Pakiet APC TBC32

Pakiet APC TBC33

Pakiet APC TBC44

Pakiet APC TBC49

Pakiet APC TBC5

Pakiet APC TBC50

Pakiet APC TBC7

Pakiet APC TBC91

Pakiet APC TBC98

ParaSystems A750

ParaSystems Minuteman 1000

ParaSystems Minuteman 250

ParaSystems Minuteman 300CP

ParaSystems Minuteman 300SS

ParaSystems Minuteman 450

ParaSystems Minuteman 600

ParaSystems Minuteman 60022

ParaSystems Minuteman 600SS

ParaSystems Minuteman 900SS

ParaSystems Minuteman A300

ParaSystems Minuteman A300L

ParaSystems Minuteman A425

ParaSystems Minuteman A750

ParaSystems Minuteman AT650

Polon-Alfa WPO

PowerWalker VI 1200

PowerWalker VI 2000

PowerWalker VI 750

Powerware 5155

Powerware EMB9120

Powerware FX2002

Powerware OneUPS

Powerware PLUS 6

Powerware PW3110 425VA

Powerware PW3110 550VA

Powerware PW3110 600VA

Powerware PW3110 700VA

Powerware PW3110

Powerware PW3115 300VA

Powerware PW3115 420VA

Powerware PW3115

Powerware PW5105 450VA

Powerware PW5105

Powerware PW5110 1000VA

Powerware PW5110 1500VA

Powerware PW5110 700VA

Powerware PW5115 1000VA

Powerware PW5115 1400VA

Powerware PW5115 500VA

Powerware PW5115 750VA

Powerware PW5115

Powerware PW5119 1000VA

Powerware PW5119 1500VA

Powerware PW5119

Powerware PW5125 1000VA

Powerware PW5125 1500VA

Powerware PW5125 2200VA

Powerware PW5125 5000VA

Powerware PW5125 6000VA

Powerware PW9110 1000VA

Powerware PW9110 1500VA

Powerware PW9110 2000VA

Powerware PW9110 3000VA

Powerware PW9110 5000VA

Powerware PW9110 6000VA

Powerware PW9110 700VA

Powerware PW9120 1000VA

Powerware PW9120 1500VA

Powerware PW9120 2000VA

Powerware PW9120 3000VA

Powerware PW9120 5000VA

Powerware PW9120 6000VA

Powerware PW9120 700VA

Powerware PW9120

Powerware PW9125 1000VA

Powerware PW9125 1500VA

Powerware PW9125 2000VA

Powerware PW9125 3000VA

Powerware PW9125 5000VA

Powerware PW9125 6000VA

Powerware PW9125 700VA

Powerware PW9130 1000VA

Powerware PW9130 1500VA

Powerware PW9130

Pulsar MSRD2012

Pulsar PSB

Pulsar PSBOC1001270

Pulsar PSBOC1002435

Pulsar PSBOC15512110

Pulsar PSBOC1552455

Pulsar PSBOC1554828

Pulsar PSBOC30024100

Pulsar PSBOC3004850

Pulsar PSBOC351225

Pulsar PSBOC501235

Pulsar PSBOC502418

Pulsar PSBOC751250

Pulsar PSBOC752425

Pulsar PSBOC754813

Pulsar PSBSOF1012

Pulsar PSBSOF1024

Pulsar PSBSOF10A12

Pulsar PSBSOF2012

Pulsar PSBSOF2024

Pulsar PSBSOF3012

Pulsar PSBSOF3024

Pulsar PSBSOF5012

Pulsar PSBSOF5024

Ropam PSR-ECO

SATEL APS

Safe 650

Safe SM650

Scooter SPS500AT

Siemens Cerberus Pro

Sola 0510

Sola 054-00210

Sola 2993638601

Sola 305

Sola 310A

Sola 600VA

Sola 900VA

Sola N900

Sola NETWORK UPS

Sola S24K2U48BAT

Sola S31000

Sola S31000R

Sola S314000

Sola S31400R

Sola S32200R

Sola S370

Sola S3700

Sola S3700R

Sola S41000

Sola S41000TRM

Sola S41500TRM

Sola S4700

Sola S4K2U2000

Toshiba 1200 3

Toshiba 1200 5KVA

Toshiba 1200 Model

Toshiba 1200 SER

Toshiba 1400SE Plus

Toshiba 5KVA 208

Toshiba 5KVA 240

Toshiba 750

Toshiba ECB1U12030U

Toshiba PR00015P31

Triad UPS600

Tripp Lite 360SX

Tripp Lite 500

Tripp Lite 600

Tripp Lite 850

Tripp Lite BC

Tripp Lite BC200-228B

Tripp Lite BC250

Tripp Lite BC250A

Tripp Lite BC300

Tripp Lite BC325

Tripp Lite BC325A

Tripp Lite BC3348

Tripp Lite BC400

Tripp Lite BC400INT

Tripp Lite BC420

Tripp Lite BC450

Tripp Lite BC500LAN

Tripp Lite CP

Tripp Lite Datashield

Tripp Lite Internet

Tripp Lite MISC

Tripp Lite MPS

Tripp Lite OM1995

Tripp Lite OMNI

Tripp Lite Office

Tripp Lite PS6.0

Tripp Lite SMART

Tripp Lite TE1200

Tripp Lite TE700

Tripp Lite Unison

UTC ATS Classic

UTC ATS Master

UTC PG822

UTC PG825

UTC PM844

UTC PM861

UTC PM862

UTC PM863

Unison MPS1200

Unison MPS1200A

Unison MPS1500

Unison PS6

Unison PS60

Unisys MPS1400

Unisys MPS2000

Unisys PS6.0N

Unisys PS60

Unisys PS700

Unisys PS8.0

Unisys PS8.0N

Unitek Alpha 650

Unitek Blue 700

Unitek Delta 1400

Unitek Delta 3000

Unitek EXL 700

Unitek Epsilon 2000

Unitek MB Cube

Upsonic CS 1500

Upsonic CS 3000

Upsonic CXR 1500

Upsonic CXR 3000

Upsonic DS 1400

Upsonic DS 2000

Upsonic DS 800

Upsonic ESLR 15

Upsonic ESLR 20

Upsonic ESLR 30

Upsonic ESLR 50

Upsonic ESLR 75

Upsonic ESRT 20

Upsonic ESRT 50

Upsonic EST 20

Upsonic IP 10000

Upsonic IS 2000

Upsonic IS 3000

Upsonic LAN 100

Upsonic LAN 150

Upsonic Might 35

Upsonic Orion 750

Upsonic PC Mate

Upsonic PC Might

Upsonic PCM 140

Upsonic PCM 140VR

Upsonic PCM 200

Upsonic PCM 200VR

Upsonic PCM 35

Upsonic PCM 55

Upsonic PCM 55R

Upsonic Station 140

Upsonic Station 200

Upsonic Station 28

Upsonic Station 40

Upsonic Station 60

Upsonic System 100

Upsonic System 300

Upsonic System 60

Upsonic UPS 1250

Upsonic UPS 200

Upsonic UPS 600

Zapotek RX

Zapotek RX501N

Zapotek RX510N

APC Smart-UPS SU700X93

APC Smart-UPS SUA1000XL

Crow Runner 4

Crow Runner 8

DSC HS2016

DSC PC 1616

DSC PC 1832

Elmes CBP32

Elmes CBP32S

Genevo Prima12

Genevo Prima16

Genevo Prima6

Genevo PrimaEXT

MPL OC40

Mean Well ZBF-R

Paradox 728ULT

Paradox E55

Paradox E65

Paradox SP5500

Paradox SP6000

Pulsar AWO

Pulsar AWO220

Pulsar DSB54

Pulsar DSB98

Pulsar DSFB108

Pulsar ROUPS12VR

Pulsar ROUPS24V

Pulsar ROUPS48V

Pulsar RSFUPS108

Pulsar RSFUPS108R

Pulsar RSFUPS116

Pulsar RSFUPS116R

Pulsar RSFUPS54R

Pulsar RSFUPS98R

Pulsar RSUPS54

Pulsar RSUPS98

Pulsar RUPS812P

Pulsar RUPS812T

Pulsar RUPS824P

Pulsar RUPS824T

Pulsar RUPS848P

Pulsar RUPS848T

Pulsar Rack 19

Pyronix Matrix 6

Pyronix Matrix 832

Risco PRO24

Roger CPR 32-SE

Ropam Basicgsm

SATEL 10

SATEL ACC-KP

SATEL ADR

SATEL CA

SATEL CA10

SATEL CA10E

SATEL CA4V1

SATEL CA5

SATEL CA6

SATEL CA64

SATEL CA64E

SATEL E

SATEL EPS

SATEL GSMLT

SATEL INTEGRA 24

SATEL INTEGRA 32

SATEL MST1

SATEL O

SATEL OPS

SATEL OPU-3 P

SATEL PP

SATEL PTSA

SATEL SM

SATEL SR

SATEL VERSA 10

SATEL VERSA 15

SATEL VERSA 5

SATEL VGM

Siemens FH7203

VOLT Sinuspro

APC Smart-UPS SU1400R2

APC Smart-UPS SU1400RMUS

Belkin OmniGuard 1100 Rackmount F6C110-RKM

Belkin OmniGuard 1500 Rackmount F6C150-RKM

Belkin OmniGuard 2300 Rackmount F6C230-RKM

Belkin Regulator Pro

Best Power FERRUPS

Best Technologies LI

Cyberpower Cyber Shield

Cyberpower Office Power

Fideltronik Inigo Lupus

Liebert PowerSure Interactive

Liebert PowerSure Personal

Liebert PowerSure Proactive

Mustek PowerMust 1188S

Mustek PowerMust 1400

Mustek PowerMust 1590

Mustek PowerMust 1590-1500

Mustek PowerMust 2012

Mustek PowerMust 2012-2000

Mustek PowerMust 2212

Mustek PowerMust 3024

Mustek PowerMust PM

ParaSystems Minuteman Rack

Smart UPS SU1000R2BX120

Smart UPS SU1000RM2U

Belkin OmniGuard 3200 Rackmount F6C320-RKM

Belkin BERBC31

Belkin BERBC35

Belkin BU306000

Belkin BU308000

Belkin FC61000

Belkin F6C127-BAT

Belkin F6C1270-BAT

Belkin F6C1272-BAT

Belkin F6C1500-TW

HP 1500 G2

HP 1500 G3

HP T1500 G2

HP T1500 G3

Kebo UPS

Kebo SU1K

Kebo SU1KB

Kebo SU2K

Kebo SU2KB

Kebo SU3K

Kebo SU3KB

Kebo SU6K

Kebo SU6KB

Kebo SU10K

Kebo SU10KB

Kebo PHT1101

Kebo PHT1102

Kebo PHT1101B

Kebo PHT1102B

EPL 7.2

AFG

APC 500 CS

APC BACK 500

APC Smart-UPS SU1000R2BX120

APC Smart-UPS SU1400R2BX120

APC Smart-UPS SU1400R2X122

APC Smart-UPS SU1400RM2UX93

APC Smart-UPS SU1400RMX106

APC Smart-UPS SU1400RMXL3U

APC Smart-UPS SU1400RMXLB3U

APC Smart-UPS SU420NET

APC Smart-UPS SU450NET

APC Smart-UPS SU700R2BX120

APC Smart-UPS SU700RM

APC Smart-UPS SU700US

APC Smart-UPS SUA1000RM2U

APC Smart-UPS SUA1000RMUS

APC Smart-UPS SUA1500R2X122

APC Smart-UPS SUA1500R2X93

APC Smart-UPS SUA1500RM2U

APC Smart-UPS SUA750RM2U

AROS A7B16 SB

Action ACTIO AC2299

Action Actio AC4934

Action Actio AC9526

ActiveJet 1600 VA

ActiveJet 2200 VA

ActiveJet 424

ActiveJet 500 VA

ActiveJet 550 Sinus

ActiveJet 626

ActiveJet 650

ActiveJet 700VA LED

ActiveJet AJE

Armac 1000E HOME

Armac 1000E OFFICE

Armac 1000F HOME

Armac 1000F OFFICE

Armac 650E HOME

Armac 650E OFFICE

Armac 650F HOME

Armac 650F OFFICE

Belkin F6C129

Belkin F6C450

Bosch FPC-500

Cyberpower PR1500

DSC AWO 000

DSC AWO 150

DSC MSP-00

DSC MST-00

EBS CALLISTO CPX200NW

EBS OBDNA

Elsist 1800 VA

Ever DUO PRO

Fideltronic ARES 1000

Fideltronic ARES 1600

Fideltronic ARES 3000

Fideltronic ARES 500

Fish Finder FF668C

Fish Finder FF688C

Garmin Fishfinder 350C

Garmin Striker 4cv

Garmin Striker 5cv

Garmin Striker 5dv

Gembird Line-interactive 1000VA

Gembird Line-interactive 1200VA

Gembird Line-interactive B650VA

Gembird POWER CUBE

Gembird-Energenie 650 VA

Gembird-Energenie B650 VA

Genevo BOX

HP T1000J

HP T1500J

Honeywell FLEX100

Honeywell FLEX20

Honeywell FLEX50

Honeywell NX1MPS

Honeywell NX2MPS

Honeywell NX3MPS

Honeywell PRO22ENC1

Honeywell PRO22ENC2

Honeywell PRO32E1EN

Honeywell PRO32E2EN

Humminbird Piranha max

INIM BPS

INIM SPS

IPS TM-LI

Ibiza PORT210VHF

Kraft&Dele KD136

Kraft&Dele KD144

Kraft&Dele KW6500

Kwazar NEPTUN 15L

Lowrance Elite 5

Lowrance Elite 7

Lowrance HDS-7 GEN3

Lowrance Hook 3X

Lowrance Hook 4X

MPL OC20

MPL OC50

MPL OC50-17SAT INTEGRA

MarolexRX 12L

Merawex MZB-212

Merawex ZBS-12V1,5A

Merawex ZBS-12V3A

Merawex ZBS-24V1,5A

Merawex ZBS-24V2,5A

Monacor SPEECH

Monacor TXA

Polon-Alfa IGNIS 1080

Polon-Alfa IGNIS 1520M

Polon-Alfa IGNIS 2040

Pulsar ARAD

Pulsar ARAD2

Pulsar ARAD2S

Pulsar AWO000

Pulsar AWO000 (

Pulsar AWO000 AWO009

Pulsar AWO000EI

Pulsar AWO000PU

Pulsar AWO003

Pulsar AWO003EI

Pulsar AWO003PU

Pulsar AWO004

Pulsar AWO005

Pulsar AWO005EI

Pulsar AWO005PU

Pulsar AWO006

Pulsar AWO008

Pulsar AWO008EI

Pulsar AWO009

Pulsar AWO039

Pulsar AWO137

Pulsar AWO150

Pulsar AWO150EI

Pulsar AWO150PU

Pulsar AWO151

Pulsar AWO152

Pulsar AWO152EI

Pulsar AWO152PU

Pulsar AWO400

Pulsar AWO505PU

Pulsar AWO513

Pulsar AWO514

Pulsar AWZ

Pulsar AWZ101

Pulsar AWZ110

Pulsar AWZ200

Pulsar AWZ224

Pulsar AWZ230

Pulsar HPSB1348B

Pulsar HPSB1512B

Pulsar HPSB1824B

Pulsar HPSB2512B

Pulsar HPSB2548B

Pulsar HPSB3512B

Pulsar HPSB3524B

Pulsar HPSBOC1824B

Pulsar HPSBOC251B

Pulsar HPSBOC2548B

Pulsar POE042418B

Pulsar POE042455B

Pulsar POE044812B

Pulsar POE0448B

Pulsar POE084824B

Pulsar PSBEN2012B

Pulsar PSBEN2024B

Pulsar PSBS1012B

Pulsar PSBS2012B

Pulsar PSBS2024B

Pulsar PSBSH1012B

Pulsar PSBSH2012B

Pulsar S54

Pulsar SF116

Pyronix Matrix 424

Pyronix Matrix PCX46S

Raymarine Dragonfly 5

Risco PRO116

Risco PRO128

Risco RM432KP

Risco RP432M

Roger MC16

Roger MC16-PAC

Roger MC16-RAW

Roger MCT82M-IO

Roger MCX402-1

Roger MCX402-2

Roger ME-14

Roger ME

Roger PR402DR

Ropam SATEL DSC

SATEL CA-10 P

SATEL CA-4 P

SATEL CA-4 VP

SATEL CA-5 P

SATEL CA-5 Plus

SATEL CA-6 P

SATEL Micra

SATEL OPU-4 P

SATEL OPU-4 PW

SATEL PERFECTA 16

SATEL VERSA-5

SATEL VERSA

SATEL Versa

SATEL Versa IP

SATEL Versa PLUS

SVM 24V

Siemens FC-1002

Siemens FC-1004

Siemens FC-1008

Siemens FC-1012

Siemens FC721

Siemens FH7202

Siemens FT724

UTC 1X-F2

UTC 1X-F4

UTC 1X-F8

UTC 2X-F2

UTC FP1500

UTC FP402

UTC FP404

UTC FP604

UTC PM811N

VOLT Micro 1000

VOLT Micro 1200

VOLT Micro 600

VOLT MicroSine 1000

VOLT PICO UPS

Valert VAC

AM 7

BP 7

CB 7

EC 7

EGR 6.5

EH 7

EH 9

EV 9

HV 7

Powersonic PS

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JB Avatar autora | 26.6.2023
Všetko v poriadku. Dodané rýchlo.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: